Polski | English

Artykuły

Kancelaria Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych

Kancelaria Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych powstała w 2010 roku. Założenie kancelarii było naturalną konsekwencją ośmiu lat udanej współpracy radców prawnych Olgi Wacławik i Radosława Cieciórskiego w zarządzie IMA Sp. z o.o., zajmującej się sądową i pozasądową windykacją wierzytelności, a także obsługą prawną jej klientów.

Bogata wiedza prawnicza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym partnerów tworzących kancelarię daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług.

Bezpieczeństwo w prowadzeniu działalności gospodarczej osiągane dzięki opiece prawnej kancelarii jest wysoko oceniane przez jej stałych klientów. Nieszablonowe metody prowadzenia spraw i nowatorskie podejście do indywidualnych problemów pozwalają na tworzenie ponadstandardowych rozwiązań. Klienci kancelarii otrzymują od jej prawników nie tylko „suche” porady i uczestnictwo procesach sądowych ale również czynny udział w procesach planowania decyzji na szczeblu strategicznym oraz bieżące doradztwo w sprawach biznesowych.

pzw
big dlugi_info qllective