Opis stanowiska:
- obsługa organów statutowych spółki,
- obsługa postępowań administracyjnych,
- aktualizacja raportów o stanie prowadzonych spraw.

Wymagania:
- I rok aplikacji radcowskiej (od stycznia 2017 roku),
- potwierdzona dobrymi wynikami znajomość prawa handlowego i prawa administracyjnego,
- doświadczenie w pracy przy obsłudze prawnej przedsiębiorców będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność samodzielnego tworzenia dokumentów,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie
dodatkowym atutem,
- znajomość obsługi urządzeń biurowych, znajomość obsługi pakietu MS Office i SIP Lex,
- dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- stabilną pracę w kancelarii w Toruniu o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów
związanych z procesem rekrutacji.

Blogi

Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych
ul. Słowackiego 39/4
87-100 Toruń

tel. 00 48 56 621 95 39

e-mail: kancelaria@kancelariacw.pl