dlugi_infoWspółpracujemy z portalem internetowym - www.dlugi.info, która jest publiczną platformą ogłoszeń zawierających oferty sprzedaży wierzytelności, zamieszczone przez zarejestrowanych użytkowników portalu. Informacje identyfikujące wierzytelność i dłużnika, są upubliczniane przez portal na podstawie art. 4 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych oraz art. 23 ust. 1 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych.

 

Wyżej wymienione przepisy zezwalają na udostępnienie informacji gospodarczej, zawierającej dane dotyczące podmiotu będącego osobą prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości albo osoby fizycznej oraz ich zobowiązania pieniężnego bez zgody tych podmiotów, jeżeli następuje to w prawnie usprawiedliwionym celu sprzedaży wierzytelności przez ogłoszenie publiczne. Portal dlugi.info w części zawierającej oferty sprzedaży wierzytelności dostępny jest nieodpłatnie dla nieokreślonego kręgu użytkowników.

Oferty sprzedaży wierzytelności, które nie zostały dobrowolnie spłacone przez dłużników w ramach negocjacji przedsądowych, publikujemy w imieniu naszych Klientów w ramach świadczonej usługi windykacyjnej.

Blogi

Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych
ul. Słowackiego 39/4
87-100 Toruń

tel. 00 48 56 621 95 39

e-mail: kancelaria@kancelariacw.pl