Item 1
Postępowanie negocjacyjne, sądowe i egzekucyjne.

ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI
Item 2
Analiza i tworzenie umów, uchwał, statutów. Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym.

OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW
PRAWO PRACY
Skutecznie reprezentujemy interesy zarówno pracodawców, jak i pracowników.

SPORY Z PRACOWNIKAMI

Kancelaria Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych powstała w 2010 roku. Założenie kancelarii było naturalną konsekwencją ośmiu lat udanej współpracy radców prawnych Olgi Wacławik i Radosława Cieciórskiego w zarządzie IMA Sp. z o.o., zajmującej się sądową i pozasądową windykacją wierzytelności, a także obsługą prawną jej klientów.

Bogata wiedza prawnicza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym partnerów tworzących kancelarię daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług.

Bezpieczeństwo w prowadzeniu działalności gospodarczej osiągane dzięki opiece prawnej kancelarii jest wysoko oceniane przez jej stałych klientów. Nieszablonowe metody prowadzenia spraw i nowatorskie podejście do indywidualnych problemów pozwalają na tworzenie ponadstandardowych rozwiązań. Klienci kancelarii otrzymują od jej prawników nie tylko ?suche? porady i uczestnictwo procesach sądowych ale również czynny udział w procesach planowania decyzji na szczeblu strategicznym oraz bieżące doradztwo w sprawach biznesowych.

Blogi

Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych
ul. Słowackiego 39/4
87-100 Toruń

tel. 00 48 56 621 95 39

e-mail: kancelaria@kancelariacw.pl